Делегація ТНМУ представила досвід впровадження ОСКІ під час семінару в рамках проекту Програми Європейського Союзу Еразмус+

На базі Національного університету фізичного виховання та спорту 19 квітня 2019 року в рамках проекту Програми Європейського Союзу Еразмус+ 2018-2021 Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine 2018-2021 відбувся семінар. Під час нього обговорювали шляхи та методи вдосконалення та адаптації до європейських стандартів програми підготовки бакалаврів та магістрів фізичної терапії.

У рамках робочої зустрічі делегація Тернопільського національного медичного університету у складі завідувача кафедри медичної реабілітації проф. Мисули І.Р. та ас. Завіднюка Ю.В. представила уніфіковані підходи до методики проведення об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ) для фізичних терапевтів, яка була розроблена робочою групою проекту.

Враховуючи ґрунтовний системний підхід до розробки та впровадження ОСКІ в ТНМУ та значний досвід проведення його для інших спеціальностей на базі центру симуляційного навчання, після обговорення вирішено продовжити роботу над методикою проведення ОСКІ з метою подальшого включення його в програму підготовки бакалаврів та магістрів фізичної терапії, яка розробляється під час реалізації проекту ЄС.

Доповіді представників від університетів-партнерів стосувалися інноваційних підходів у підготовці фізичних терапевтів, правил формування електронних навчальних курсів, використання кейс-методу в навчанні та багато іншого.