Представники ТНМУ взяли участь у робочій зустрічі партнерів програми «Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine 2018-2021» 20-26

20-26 травня 2019 року у Варшаві на базі Академії фізичного виховання відбулася робоча зустріч партнерів Програми Європейського Союзу Еразмус+ «Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine 2018-2021». ТНМУ представляли завідувач кафедри медичної реабілітації, проф. І.Р.Мисула та асистент кафедри Ю.В.Завіднюк.

Під час зустрічі з українськими та європейськими партнерами була здійснена адаптація до європейських стандартів програми підготовки магістрів фізичної терапії в Україні. Вирішено взяти за основу надані фінськими партнерами компетенції та навчально-методичні матеріали, об’єднати їх з розробленою українською робочою групою програмою. Делегацією ТНМУ представлено положення про проведення ОСКІ, надано детальну інформацію щодо процедури його організації та оцінювання. ОСКІ вирішено ввести як обов’язковий елемент програми підготовки фізичних терапевтів.

Делегація ознайомилася з методиками проведення практичних занять, роботою лабораторії руху, тренінгового центру на базі Варшавської академії фізичного виховання. Значна увага приділялась вивченню досвіду практичної підготовки студентів на базах Brodnowski Hospital, CZD-Children Health Hospital, Bielanski Hospital, Ortopedika Clinic.

Ініційовано процес обміну студентами між ТНМУ та AWF, досягнута домовленість про організацію вебінарів з залученням викладачів європейських партнерів проекту, заплановано літні школи для викладачів вишів-партнерів.